contact

  • Dolnośląskie

    ZINA – Dolnośląskie

    Sales Representative
    Robert Majtka
    tel. +48 533 656 557
    e-mail: r.majtka@zina.pl

  • Kujawsko-pomorskie

    ZINA – Regional Distributor Bydgoszcz
    ul. Osiedlowa 10c (Fordon)
    85-794 Bydgoszcz
    tel. 793 404 313, 502 559 834
    tel. 500 427 715 (przedstawiciel)
    e-mail: kujawsko-pomorskie@zina.pl

  • Lubelskie

    ZINA – Regional Distributor Lublin
    Aleje Zygmuntowskie 4
    20-101 Lublin
    tel. 81 525 61 01 , 501 065 465
    e-mail: lublin@zina.pl

    Sadowa 15
    22-400 Zamość
    tel. 84 638 89 64
    e-mail: zamosc@zina.pl

    Ludwika Zamenhofa 53
    20-453 Lublin
    tel. 601 341 804, 81 748 74 01
    e-mail: lubelskie@zina.pl

  • Lubuskie

    ZINA – Województwo Lubuskie

    Sales Representative
    Paweł Markiewicz
    tel. 515 275 830
    e-mail: p.markiewicz@zina.pl

  • Łódzkie

    Obszar B1
    Jarosław Nowak
    tel. 739 000 015
    e-mail: j.nowak@zina.pl

    Obszar A1 i C1
    Sylwester Jarzębowski
    tel. 739 000 051
    e-mail: s.jarzebowski@zina.pl

  • Małopolskie

    Regional Distributor Kraków
    ZINA – I Dystrybutor Regionalny Kraków
    ul. Ptaszyckiego 4
    31-975 Kraków
    tel. 501 759 272
    e-mail: malopolskie@zina.pl

    ZINA – II Regional Distributor Kraków
    al. Pokoju 32
    31-564 Kraków
    tel. 798 955 769, 12 413 16 66
    e-mail: sklep@kraksport.com.pl

    Representatives:
    obszar A5
    Kamil Czarnecki
    tel. 500 121 312
    e-mail:k.czarnecki@zina.pl

    obszar B5, C5
    Szymon Gucwa
    tel. 691 112 765
    tel. 691 129 803
    e-mail: s.gucwa@zina.pl

  • Mazowieckie

    ZINA – Regional Distributor Warszawa
    ul. Łukowska 60
    04-133 Warszawa
    tel. 22 610 52 80, 606 248 040
    e-mail: mazowieckie@zina.pl

    godziny otwarcia:
    poniedziałek-piątek 9:00-17:00
    sobota 10:00-14:00

  • Opolskie

  • Podkarpackie

    ZINA – Regional Distributor Rzeszów
    IZO-ARENA
    ul. Techniczna 1
    36-040 Boguchwała
    tel. 506 133 406, 789 162 142,
    789 162 143, 789 162 144
    e-mail: podkarpackie@zina.pl

  • Podlaskie

    ZINA – Regional Distributor Białystok
    ul. Hetmańska 40
    15-879 Białystok
    tel. 857 446 319, 857 446 690
    e-mail: podlaskie@zina.pl

  • Pomorskie

    ZINA – Regional Distributor Gdynia
    ul. Graniczna 4/32
    81-626 Gdynia
    tel. 502 459 094
    e-mail: pomorskie@zina.pl

  • Śląskie

    ZINA – Regional Distributor Katowice
    ul. Warszawska 61
    40-010 Katowice
    tel. 32 781 43 79, 513 187 038
    e-mail: slaskie@zina.pl

    Representatives:
    Obszar Beskidy –
    Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Żory,
    powiaty : raciborski, wodzisławski, pszczyński, cieszyński, bielski, żywiecki.
    Krzysztof Ćwikła
    e-mail: beskidy@zina.pl
    tel. 730 898 780

  • Świętokrzyskie

    ZINA – Regional Distributor Kielce
    al. Legionów 3/3 (obok ŚZPN)
    25-035 Kielce
    tel. 502 261 881, 41 341 55 42
    e-mail: swietokrzyskie@zina.pl

  • Warmińsko-mazurskie

    ZINA – Regional Distributor Olsztyn
    obszar A3
    ul. Graniczna 4/32
    81-626 Gdynia
    tel. 502 459 094
    e-mail: pomorskie@zina.pl

    obszar B3
    ul. Hetmańska 40
    15-879 Białystok
    tel. 857 446 319, 857 446 690
    e-mail: podlaskie@zina.pl

    obszar C3
    Sales Representative:
    Paweł Przybylski
    tel: 570 454 447
    e-mail: kujawsko-pomorskie@zina.pl

  • Wielkopolskie

    ZINA – Regional Distributor Poznań
    ZINA Turek
    obszar D2
    ul. Kaliska 90
    62-700 Turek
    tel. 632 799 820

    obszar A2
    Tomasz Kordy
    tel. 739 000 034
    e-mail: t.kordy@zina.pl

    obszar B2
    Krzysztof Samelak
    tel. 739 000 016
    e-mail: k.samelak@zina.pl

    obszar C2
    Arkadiusz Reśliński
    tel. 739 000 012
    e-mail: a.reslinski@zina.pl

  • Zachodniopomorskie

    ZINA – Regional Distributor Szczecin
    ul. Pocztowa 34/2 (od Jagiellońskiej)
    70-360 Szczecin
    tel. 600 761 302, 91 829 69 37
    e-mail: zachodniopomorskie@zina.pl

    Zachodnipomorski OZPN
    Sales Representative
    Paweł Markiewicz
    tel. 515 275 830
    e-mail: p.markiewicz@zina.pl

    Koszaliński OZPN
    Sales Representative
    Robert Tomicki
    tel. 512 770 801
    e-mail: r.tomicki@zina.pl

Przypominamy o Twoim

KOSZYKU


Dokończ zakupy